Wizytacje PKA w dniach 29 czerwca – 6 lipca 2015 r.

Zespoły oceniające Polskiej Komisji Akredytacyjnej dokonają w dniach 4 – 5 lipca trzech ocen programowych:

• na kierunku „geodezja i kartografia” prowadzonym na Wydziale Nauk Technicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu,
  • na kierunku „pedagogika” prowadzonym w Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy,
  • na kierunku „transport” prowadzonym na Wydziale Ekonomii i Transportu Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle.

Rezultaty przeprowadzonych ocen, po uprawomocnieniu się uchwał podjętych przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej, prezentowane są w bazie ocen PKA. Informacjom o przyznanej ocenie (wyróżniającej, pozytywnej, warunkowej lub negatywnej) towarzyszą przygotowane do pobrania teksty uchwał oraz raportów zespołów oceniających PKA (w formacie .pdf).

Baza informacji o ocenionych kierunkach i jednostkach aktualizowana jest w cyklach tygodniowych.