Wizytacje PKA w dniach 1 – 7 lutego 2016 r.

logo_jasniejszeW pierwszym tygodniu lutego 2016 r. Polska Komisja Akredytacyjna zaplanowała trzy wizytacje programowe. Zespoły ekspertów przeprowadzą następujące oceny jakości kształcenia:

• 3 – 4 luty:
    • na kierunku „pedagogika” prowadzonym w Instytucie Pedagogiki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Rotmistrza Pileckiego w Oświęcimiu,
  • 5 – 6 lutego:
    • na kierunku „pielęgniarstwo” prowadzonym na Wydziale Pielęgniarstwa Wyższej Szkoły Umiejętności Zawodowych w Pińczowie;
  • 7 – 8 lutego:
    • na kierunku „administracja” prowadzonym w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Kielcach.

Przypominamy, że informacje o uchwałach podjętych przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej – po ich uprawomocnieniu – publikowane są wraz ze szczegółowymi raportami zespołów oceniających w bazie ocen PKA (w chwili publikowania tej wiadomości w bazie znajduje się przeszło 1300 takich raportów).

Polecamy także zestawienie ocen na najczęściej wybieranych kierunkach studiów.