Wizytacje PKA w drugiej połowie września 2016 r. (aktualizacja).

Zespoły oceniające Polskiej Komisji Akredytacyjnej przeprowadzą w drugiej połowie września br. następujące oceny powtórne:

• 24.09:
    • na kierunku „zarządanie” prowadzonym w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku;
  • 26.09:
    • na kierunku „fizjoterapia” prowadzonym na Wydziale Zdrowia Publicznego Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu;Polska_Komisja_Akredytacyjna_-_2016-03-20_10.46.18 (kopia)
    • na kierunku „pielęgniarstwo” prowadzonym na Wydziale Przyrodniczo-Technicznym Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze;
  • 30.09:
    • na kierunku „pielęgniarstwo” prowadzonym na Wydziale Nauk o Zdrowiu Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie.

Informacje o kolejnych terminach wizytacji w roku akademickim 2016/17 będą się pojawiać na stronie internetowej PKA w cyklach tygodniowych.